בר רפאלי מנסה להבריח אייפד
אייפד ישראל 13/05/2010 12:06
בר רפאלי שבה ארצה ללא אחת ממזוודותיה שאבדה. במכס מצאו לבסוף את הכבודה, אבל גילו בה מחשב אייפד, עליו לא הצהירה.
אייפד על הבר

בר רפאלי מסתבכת. הבוקר (ד) נחתה הסופר-מודל בארץ ולהפתעתה גילתה כי אחת משתי המזוודות שלה אבדו במהלך הטיסה. כשהתבקשה רפאלי לדווח על תכולת המזוודה, מסרה כי היו בה חפצים אישיים. מה שרפאלי לא דיווחה עליו הוא מחשב I-Pad חדש, שדורש הצהרה במכס בגלל שערכו עולה על 200 דולר.

לאחר מספר שעות, נמצאה המזוודה של רפאלי ואנשי המכס החליטו לפתוח את המזוודה, שם גילו את המכשיר יקר הערך - מה שמהווה עבירה על החוק. אנשי התוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10, להם נודע על העבירה,
    
היו אלה שבישרו לדוגמנית על כך שיהיה עליה לשלם סכום כסף עבור שחרור המכשיר מהמכס וזאת בתוספת קנס, שעומד על אלף שקלים. עוד בטרם בישרו לה מרשויות המכס כי המזוודה נמצאה, פנה דב גילהר מערוץ 10 לרפאלי, בישר לה על מציאת הכבודה ושאל אותה לתכולתה. רפאלי עדיין לא סיפרה על המכשיר שהביאה עימה לארץ, ורק אז חשף בפניה גילהר כי המוכסים תפסו אותה מבריחה. כעת כאמור תיאלץ רפאלי לשלם קנס עבור שחרור ה-I-Pad.

בתכנית "לילה כלכלי", סיפרה רפאלי על אובדן המזוודה. "זה קורה לי הרבה. הסטטיסטיקה אומרת שזה צריך לקרות", אמרה, "היה I-Pad במזוודה. הייתי אומרת שהוא שם, רק שהמזוודה לא היתה אצלי. זה לא נכון שהצהרתי שיש שם רק בגדים וחפצים אישיים".

 

מקור: Ynet.

שלח תגובה
לפוסט זה 3 תגובות
1 סתם עלילה שהדביקו לה
16/05/2010 13:30 גאווה ישראלית
 

אין על בר רפאלי


2 מה אתם רוצים מי בר?!!!!1111
16/05/2010 13:31 ברוש רפאלוש
 

מתה עלייך חמודה ועל תסימי לב למב שכותבים עלייך כי הם לא שוים תציפורניים שלך


3 חחחחחחח
16/06/2010 17:26 בר מינן
 

לכל מקום היא נכנסת זאתי