הפינוק האחרון לחברי הכנסת: אייפד אישי
בני אוקון 26/05/2010 10:51
סימן נוסף לכך שהאייפד הולך לתפוס מקום מרכזי בחיינו: החשב הכללי מאשר לחברי הכנסת לרכוש אייפד על חשבון תקציב הקשר עם הבוחרים. וגם: כמה מחשבים אישיים שוה אייפד אחד?
חסרי הכנסת מסתערים על האייפד

החשב הכללי רענן לאחרונה את הנהלים וההגבלות ברכישת מוצרים באמצעות תקציב הקשר עם הבוחר ומעתה יאושר לחברי הכנסת לרכוש אייפד מתקציב זה, כנראה שזה מה שהיה חסר להם כדי שנכיר אותם יותר.

למרות שתקציב ההוצאות על קשר עם הבוחר מאפשר לחברי הכנסת לרכוש מגוון מוצרים רחב, החל ממחשבונים ומצלמות ועד לריהוט ואבטחה, ספרות וכיבוד קל, סרב החשב הכללי לאשר עד לאחרונה שימוש בהתקציב זה לרכישת אייפד בנימוק שהמכשיר מהוה מוצר מותרות ואינו כלול במסגרת ההוצאות לקשר עם הבוחר.

מסתבר שהפצרות חברי הכנסת - במיוחד אלה שכבר ביקשו ונענו בשלילה כמו ח"כ דנון ואקוניס -עשו את שלהם ושלחו את החשב ואנשי משרדו לחשוב מחדש על האיסור הגורף ובתום הדיון המחודש הוחלט שמכשיר האייפד נכלל בהחלט במכשירי הטכנולוגיה שיכולים לקדם את חברי הכנסת והקשר שלהם עם הבוחר.

פרט מעניין נוסף אותו ניתן ללמוד מהנהלים החדשים הוא כמה להערכת החשב הכללי שוה אייפד אחד. ובכן, לפי התקנון החדש חבר כנסת שיבקש לרכוש לעצמו אייפד יאלץ לוותר על מחשב שהוא זכאי לרכוש מתקציב הקשר עם הבוחר.

עדיין לא נרשמה הסתערות מצד חברי הכנסת, אך אנו בטוחים שזה יבא בקרוב, במיוחד שזה נעשה בתקציב שלנו.

שלח תגובה
לפוסט זה 3 תגובות
1 עוד סיבה למה כדאי להיות חבר כנסת
26/05/2010 16:54 רונן
 

מעניין איך שמר בן גוריון על הקשר עם הבוחר בלי אייפד.

מושחתי אייפד - נמאסתם!


2 יתרונות וחסרונות
28/10/2010 16:49 אמיר
 

כתבה מצוינת יתרונות וחסרונות

 

good review can be found at
http://nowmobile.blogspot.com/p/ipad-pros-cons.html

3 בתור שר התקשורת לא קניתי אייפד
03/11/2012 21:53 כחלון משה